DLACZEGO MY

WIĘKSZOŚĆ JĘZYKÓW ŚWIATA

W naszej ofercie znajdują się wszystkie języki Europy oraz wiele języków świata. Współpracujemy z tłumaczami na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować tłumaczenia wysokiej jakości.

PROFESJONALIZM

Profesjonalizm w pracy jest dla nas bardzo ważny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a satysfakcja klienta jest naszym priorytetem. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych tłumaczeń, ponieważ zespół naszych tłumaczy zarówno specjalistycznych jak i przysięgłych posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń.

PEŁNA DYSKRECJA

Gwarantujemy poufność oraz bezpieczeństwo tłumaczonych dokumentów. Nasi tłumacze także są do tego zobowiązani. Jeśli jest to niezbędne, możemy podpisać odpowiednią umowę poufności.

CZAS REALIZACJI

Termin realizacji tłumaczenia ustalamy indywidualnie. Zależy on od specyfiki oraz objętości tekstu. Staramy się, aby czas wykonania tłumaczenia był jak najkrótszy. Jesteśmy świadomi jak cenny jest czas naszych klientów, dlatego dotrzymanie terminu jest dla nas bardzo istotne.

ZAUFALI NAM

PRACA

Biuro Tłumaczeń Hieroglif Express prowadzi ciągłą rekrutację współpracowników zamieszkałych na całym świecie. Jeśli doskonale znasz język obcy i jesteś tłumaczem, posiadasz wiedzę ogólną i znajomość słownictwa specjalistycznego i chciałbyś z nami współpracować to wystarczy wysłać do nas swoje CV.

Swoje zgłoszenia wraz z załączonym CV prosimy kierować na adres biuro@hieroglif-express.pl W tytule e-maila wpisz w jakiej parze językowej tłumaczysz.